اخبار > 5 شهرک صنعتی غیردولتی در استان اردبیل در حال فعالیت و احداث بوده و مجوز احداث 3 شهرک خصوصی دیگر در حال صدور می باشد.


  چاپ        ارسال به دوست

5 شهرک صنعتی غیردولتی در استان اردبیل در حال فعالیت و احداث بوده و مجوز احداث 3 شهرک خصوصی دیگر در حال صدور می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:

5 شهرک صنعتی غیردولتی در استان اردبیل در حال فعالیت و احداث بوده و مجوز احداث 3 شهرک خصوصی دیگر در حال صدور می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، علی نظری شیخ احمد گفت: در حال حاضر مجوز احداث 5 شهرک صنعتی خصوصی به مساحت 130 هکتار صادر گردیده که این شهرک ها در حال بهره برداری و یا احداث می باشند و همچنین مجوز احداث 3 شهرک غیردولتی دیگر در حال صدور می باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود: از سرمایه گذاری در هر نقطه از استان حمایت می کنیم، چرا که سرمایه گذاری موجب اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه خواهد شد و در این راستا، این شرکت از هیچ تلاشی در جهت احداث شهرک های غیردولتی از خود دریغ نخواهد کرد.
وی با اشاره به نقش مهم شهرک های غیردولتی در جهت حرکت پرشتاب به سوی توسعه صنعتی استان افزود: ایجاد شهرک های غیردولتی در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی و با هدف استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای ایجاد زیرساخت های لازم در جهت استقرار واحدهای صنعتی انجام می پذیرد.
نظری شیخ احمد با بیان اینکه شهرک های صنعتی خصوصی همانند شهرک های صنعتی دولتی از مزایای یکسانی برخوردار می باشند افزود: این شهرک ها همانند شهرک های دولتی، دارای معافیت مالیاتی 7 ساله در مناطق برخوردار و 13 ساله در مناطق غیربرخوردار می باشند و مدیریت این شهرک ها کاملا در اختیار بخش خصوصی و خود سرمایه گذار می باشد.
وی در پایان از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای فعالیت تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی استان خبر داد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با این امر، زمینه برای رونق تولید و اشتغال در سطح استان فراهم شود که در این راستا مشوق‌هایی نیز برای سرمایه‌گذارانی که اقدام به ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی می‌کنند، در نظر گرفته شده است.


١٩:٠٢ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٩    /    تعداد نمایش : ١١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 61936
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/1260
ساعت
  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل می باشد
               طراحی و اجرای سایت   09144548772     Sepehr_1233@yahoo.com