اخبار > برگزاری شورای مشورتی کارآفرینان و صنعتگران اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شورای مشورتی کارآفرینان و صنعتگران اردبیل

اولین نشست مشورتی با حضور کار آفرینان , اساتید دانشگاهی و صنعتگران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل ، در این نشست مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل ضمن تبریک هفته حمایت از صنایع کوچک به صنعتگران استان گفت : حمایت از صنعتگران و تولید کنندگان که نفش اساسی در توسعه و پیشرفت کشور دارد از اهم وظایف دولت در سالجاری می باشد.
علی نظری شیخ احمد اظهار داشت : صنعت محور توسعه اقتصادی است و با رونق گرفتن بخش صنعت سایر بخشهای اعم از معدن , بازرگانی , کشاورزی و خدمات نیز رونق خواهد گرفت.
وی ضمن اشاره به نقش صنعت در توسعه اقتصادی کشورها افزود : در جوامع پیشرفته , توسعه بر اساس صنعت ارزیابی می شود و کشوری در این ارزیابی در رده بالا قرار می گیرد که به صنعت نگاه ویژه ای داشته است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل به سهم 3 دهم درصدی صنعت استان در کل کشور اشاره کرد و گفت : بعلت عدم توجه به صنعت استان در سالهای گذشته , این استان نقشی کمرنگ در صنعت کشور را ایفاء می کند.
نظری شیخ احمد حل معضل عدم توسعه اقتصادی استان را در گرو سرمایه گذاری در بخش صنعت و همچنین حمایت دولت از سرمایه گذاران اعلام کرد.
وی در ادامه به فلسفه تشکیل شورای مشورتی استان اشاره کرد و افزود : هدف از تشکیل این شورای بررسی موانع پیشروی صنعت استان توسط کارآفرینان , اساتید دانشگاهی مرتبط با بخش صنعت و صاحبان صنایع مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی اردبیل تصریح کرد: در این جلسات موانع توسعه صنعتی استان شناسایی و جمعبندی شده و به استاندار , نماینده ها و مسئولین مرتبط استان جهت تصمیم گیری انعکاس داده خواهد شد.


١٣:٢٤ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٥    /    تعداد نمایش : ٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 49306
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 0/0625
ساعت
  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل می باشد
               طراحی و اجرای سایت   09144548772     Sepehr_1233@yahoo.com